دوشنبه 3 مهر‌ماه سال 1391
  • ترس از آرامشِ شیخِ شوخ طبع !
  • ترس از آرامش : شهاب آبروشن پس از فیلم در محاق مانده اش [بندر گمبرون] در واپسین روزهای شهریور تازه ترین اثرش را بی سر و صدا به اتمام رساند ، محمود شهبازی تصاویر ترس را گرفته ، زهرا کریمی منشی صحنه و دستیار کارگردان بوده و بهروز عباسی ، داوود اسلامی ، علی قاسمی و دیگران هم در این فیلم نقش آفرینی کرده اند . باید دید جشنواره اردی بهشت نخستین جشنواره ای خواهد بود که نمی ترسد و ترس را نمایش می دهد و یا آبروشن کلا قید جشنواره استانی را می زند .
  • جشنواره ضامن آهو : بازیگر یکی از آثار بر روی صحنه رفته ضامن آهو در پاسخ به پرسش مجری برنامه زنده ی کودک که پرسید نظرتان درباره ی این دوره از جشنواره چیست گفت : من که اولین دوره س اومدم ، اما به من گفتن دوره های قبل بهتر بوده و  منم تایید می کنم[ یک لبخند تلخ ] . بله ، بدترین دوره ی جشنواره ضامن آهو به پایان رسید ، آنقدر که داوران جایزه خیلی از بخش ها را ندادند و به یک تقدیر خشک و خالی بسنده کردند ، این دومین جشنواره پس از اردی بهشت است که داوران قید جایزه دادن را زدند و این پیام خوبی ندارد ، دارد ؟
  • ترس از آرامش شیخ شوخ طبع : شیخ علی مریدی زاده رفت ، به همین سادگی ، به همین زودی ، چرا رفت ، می گویند مهلت ماموریتش تمام شده است و از این قبیل دلایل ! نقل قول می کنند شیخ پیش از انتصابش چندان تمایل نداشته مدیرکل باشد اما از آنجایی که گزینه ی بومی وجود نداشت و مقرر شده بود از کرمان یکی را بیاورند گفته خودم می آیم . اینکه شیخ شوخ طبع فرهنگ و ارشاد هیچ انگیزه ای برای ماندن در اتاقش نداشت تردیدی وجود ندارد ، بی شک مریدی زاده بهترین تصمیم را گرفته تا شاید کسالت فرهنگی مان درمان شود ، بنظر می آید اداره کل فرهنگ و ارشاد بدترین دوره ی خود را پشت سر گذاشت و آرامش شیخ چندان مناسب حال فرهنگ و هنر هرمزگان نبود !
  • جشنواره فیلم کوتاه تهران : برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران در بندرعباس قطعی شد ، مدت برگزاری این جشنواره در بندرعباس چهار روز است اما هنوز هیچ خبری از تبلیغات نیست ، لطفن خودتان تبلیغ کنید تا سال بعد هم جشنواره را بهمان بدهند .
  • عکس : سایت عکاسان هرمزگان